Image

"Heritage İstanbul 2022" Fuarı

‘Heritage İstanbul 2022’ Fuarında İstanbul Aydın Üniversitesi ve Efe Glass işbirliğinde üniversite-sanayi birlikteliğiyle düzenlenen atölye çalışmasında cam sanatseverlerle bir araya geldik. Programda tasarım yarışmasında jüri tarafından seçilen çalışmayı üretip, sergileyerek çeşitli atölye çalışmaları gerçekleştirdik. Program sürecinde standımızı ve atölye çalışmalarımızı ziyaret eden herkese şükranlarımızla…

Image
Image

Ambiente The Show 2023

3-7 Şubat 2023 tarihinde Frankfurt Messe fuar alanında düzenlenen, Ambiente Uluslararası Hediyelik Eşya fuarında, standımızı ziyaret ederek bizleri onurlandırdınız. Standımıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür eder, işbirliğimizin devam etmesini temenni ederiz.

Image
Image

Şirket Ünvan Değişikliği Hk.

Efe Cam Sanayi İth. İhr. ve Tic. Ltd. Şti . olan şirket ünvanımızın; 01.11.2022 tarihi itibariyle Efe Cam Sanayi Ticaret A.Ş. olarak değiştirilmesi kararı alınmıştır. Söz konusu değişim ile ilgili yasal düzenlemeler yerine getirilmiş ve 01.11.2022 tarihi Türk Ticaret Sicil Gazetesinde ilan edilerek tescil edilmiştir. Tüm ilgililere ve iş ortaklarımıza duyurulur.