Biz Kimiz ?

Cam, yüzyıllardan bu yana sanatın, inceliğin ve zevkin sembolü olarak hayatımızda yer alıyor. Cam ustalarının sanatçı ruhunu sunarak ortaya koyduğu eserler, Efe Glass adıyla pazarlanarak dünyanın dört bir yanında mağazaların vitrinlerinde ve insanların yaşam alanlarında yerini alıyor.

Sektörde 32. Yılında olan firma, teknolojik altyapı, uzman kadro ve yüksek kapasiteli üretim parkuru ile müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılamak üzere İstanbul Gaziosmanpaşada faaliyet göstermektedir. Kurulduğu günden bu yana ürün ve hizmette yenilikçilik anlayışı ile hareket ederek, sektörün ihtiyacını karşılamakla kalmayıp, günümüzde de dünya eğilimlerini takip ederek müşterilerine yenilikçi ve tüketiciye özel çözümler sunuyor. Cam üretiminde birçok tekniği bünyesinde barındıran Efe Glass, özellikle opal cam üretimi ile kalite ivmesini en üst noktaya taşımaktadır. Aydınlatma grubunda; tekli cam, masa lambası, armatür, avize camları ile geniş ürün yelpazesi sunarak, züccaciye grubunda ise; banyo cam aksesuarları, masa üstü, modaya ve günlük trendlere uygun ürünlerle müşterilerinin karşısına çıkıyor.

Ortaya çıkan eserler; sanattan aşka, ateşten alın terine ve beş duyunun hassas dokunuşlarıyla üretiliyor. Günün ihtiyaçları ve geleceğimizin eserlerine her gün bir yenisini eklemek için sanatçı ruhlar ateşe aşkla dokunmaya devam ediyor.

Sıkça Sorulan Sorular ?

Sizden Nasıl Ürün Tedarik Edebiliriz?

Öncelikle belirtmek isteriz ki parakende satışımız bulunmamaktadır. Üretimimiz toplu olarak gerçekleşmektedir 444 4 650 veya info@efecam.com.tr iletişim bilgilerimizden müşteri temsilcilerimize ulaşarak taleplerinizi oluşturabilirsiniz

Sipariş sonrası kargo gönderimini nasıl sağlıyorsunuz.

Ürünlerimizin ambar veya lojistik firmalarıyla gönderimini yapabiliyoruz.

Tasarım odaklı üretim yapıyor musunuz?

Evet. Müşteri temsilcilerimizle yapacağınız görüşmelerde üretim sürecini tüm detaylarıyla öğrenebilir, üretim planlamasını birlikte yapabilirsiniz.

Cam üretiminde hangi tarz üretim yapıyorsunuz?

Üfleme tekniği, Savurma tekniği ve pres tekniğiyle üretim gerçekleştiriyoruz.

İmalat Sürecimiz Nasıl İşliyor

Müşterilerimizin tüm talepleri göz önüne alınarak ve sipariş teslim süresi, tasarım kontrol, kalıp yapımı, fiyat teklifi, tüm iş süreçlerinin takibi ve üretim.